Kõrgem jõudlus.

Parema hinnaga.

Vali Lexmarki printer ja tööta rahulikult. Lexmark on töökindel ja kvaliteetne.

Ja nüüd ka soodne osta ja kasutada.

Kui sul on küsimus printerite kohta siis meie tegeleme printeritega. Printerid, kulumaterjalid, tarkvara, hooldus ja remont. Printerirent, printeriaudit, kaughaldus ja täishooldusteenus. Need on meie teemad.

Aga miks sa peaksid valima just meid?

Professionaalsus. Tegeleme ainult printeritega ja seepärast on meie teadmised laialdased ja põhjalikud.

Objektiivsus. Kuna meie põhitöö on printerirent, kus kogu protsess on meie vastutusel siis on meie jaoks tähtis, et see mida soovitame on töökindel ja kuluefektiivne.

Vastutus. Pakume terviklikku lahendust seadmete valikust, finantseerimise, täishoolduse ja utiliseerimiseni.

Kuidas valida printerit

Oleme jaganud printerid nelja suurde gruppi. Must-valged ja värvilised, printerid ja koopiamasinad. Kliki sellele mida sa otsid ja jõuad vastava grupi juurde meie e-poes.

Mida veel valiku tegemisel silmas pidada. Mida suurem printer seda kallim aga seda odavam kasutada. Seega kui prindite vähem leidke endale väiksem masin, kui prindite palju siis loomulikult suurem. Suurem masin on kiirem ja kulumaterjalid suuremad, seega saad töö tehtud kiiremini ja lehekülje hind on odavam.

Kas võtta skanneriga koopiamasin või lihtsalt printer. Kui see on sinu ainus printer firmas või kodus, siis on mõistlik mõelda kas vahest on vaja teha mõned koopiad või skaneerida sisse mõni dokument. Ühe printeriga firmas on tavaliselt mõistlikum võtta koopiamasin. Kui printereid on palju siis on vaja lähtuda antud töökoha spetsiifikast.

Parim valik ettevõttesse

Odoo - Sample 2 for three columns

Värviline koopiamasin

Värviline koopiamasin keskmise suurusega töögrupile Lexmark CX725de on ülikiire, väga suurte toonerkassettidega masin. Kallist ostuhinda kompenseerib suur soodustuskampaania ja väga odavad kasutuskulud.

Odoo - Sample 3 for three columns

Värviline printer

Keskmise suurusega värviline printer Lexmark CS720de on väga kiire ja eriti suurte toonerkassettidega printer. Eriti hea hinnaga ja väga odav kasutada.


Ostes Lexmarki tooteid toetad noortesporti

Odoo • Image and Text

Lexmark toetab Ookami spordiklubi

Olümpiavõitjad ja maailmameistrid ei sünni tühja koha pealt. Ostes Lexmarki printereid toetad Eesti noortesporti.

Osta Lexmarki printer ja me annetame 10% sinu ostusummast Ookami spordiklubile noorte judokate toetuseks.

KKK

Korduma Kippuvad Küsimused.

Q? Kas kaupadel on garantii?

A. Kõikidel toodetele on pretensiooni esitamise aeg 24 kuud, alates ostukuupäevast. Esimese 6 jooksul on puuduse olemuse tõendamise kohustus müüjal, peale seda tarbijal.


Q? Miks osta e-poest?

A. E-poest on mugav ja kiire oma ostud soetada.

E-poodi sisse logimine annab sulle mitmeid eeliseid. Paljudel toodetel on sulle soodsamad hinnad, näed infot ka oma varasemate tellimuste kohta ja vajadusel saad oma kontaktandmeid mugavalt muuta.


Täna tellid, homme käes!

Tellides e-poest enne kella 11.00, saad oma ostu juba järgmisel tööpäeval kätte juhul kui tellitud kaup on laos olemas. Vali endale sobiv kauba kohaletoimetamise viis – pakiautomaati, Telia esindusse või kulleriga koju. Tarne on reeglina sulle tasuta.


Aitame sul teha õige valiku

Küsi nõu reaalajas meie teenindajalt kasutades paremal all olevat suhtluskanalit "Küsi julgesti". Antud kanal töötab tööpäeviti poe lahtioleku aegadel 10:00 - 16:00. Otsi, sorteeri, filtreeri ja võrdle erinevaid tooteid. Kasuta mugavat võrdlustabelit ja too esile toodete erinevused. Leia lisainfost abistavad tootetutvustused.


Tasuda saad endale sobival viisil Internetipanga kaudu, järelmaksuga või ettemaksuarve alusel.


Saad ostu mugavalt tagastada.

Juhul kui sinu tellitud toode ei tööta või on transpordi käigus vigastada saanud, anna meile sellest kohe teada. Sul on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast toode tagastada ja saada tasutud raha tagasi (v.a transpordikulu). Samuti saad sel juhul taganeda ka järelmaksulepingust.


Q? Kui pika ajaga pean garantiihooldusel arvestama?

A. Keskmiselt kulub hooldusele 2-4 nädalat.


Q? Kas kuidagi kiiremini ei saa?

A. Kui soovid siis saab. Lepingulistele klientidel on võimalik valida kolme erineva teenustaseme hulgast. Ja kui ka nendest ei piisa on alati võimalik kokku leppida klienti rahuldavates erandites. Teenustasemete kohta vaata täpsemalt siit.


Q? Kas ma saan hoolduse ajaks asendusseadme?

A. Asendusseadme saame tasuta anda vaid lepingulistele klientidele täishooldus lepingu korral. Teistele klientidele saame anda asendusseadme lühirendi korras tasu eest.


Q? Minu ostetud kaup kukkus maha, kas see läheb garantii alla?

A. Kukkumisest põhjustatud mehhaaniline vigastus ei lähe garantii alla. Loe kindlasti seadme ostmisel sulle antud garantiijuhendit.


Q? Miks ei kehti minu ostetud seadmele garantii, kuigi minu järelmaksu leping ei ole veel lõppenud?

A. Järelmaksu leping on makseviis ja ei ole seotud sinu seadme garantiiperioodi pikkusega.


Q? Millist seadet ei saa tagastada ja miks?

A. Tagastada ei ole võimalik rikutud seadet, tarkvaratoodet või andmekandjat, millel on kileümbris eemaldatud. Tarkvaratoodetel on registreerimise võti, mis on avatud toodete puhul nähtav.


Q? Kas ma saan seadme tagastada kulleriga või pakiautomaati?

A. Tagastamine toimub ainult meie poes, kus vormistatakse kauba tagasi võtmise avaldus ja esmase kontrolli teeb meie teenindaja kohapeal.


Q? Kas mul on võimalik tagastada teie poest ostetud seadmeid?

A. Meie poest ostetud seadmetele tagastamise õigus puudub. Erandjuhtudel võib selle siiski tagasi osta. Võimalusel saame vahetada kauba juhul, kui seadme karp on avamata, originaalpakendis ja uuena müüdav.


Q? Pöördusin seadme tagastamiseks teie poole – mis saab edasi?

A. Meie juurde tulles on sul vaja täita kauba tagastamise avaldus, tagastada seade tervena ja komplektsena (koos seadme pakendi, dokumentide ja kaasasolnud lisadega). Meie töötaja vormistab tagasi toodud seadmele hooldusakti ja saadab seadme ekspertiisi kontrolli. Ekspertiisi saadetakse kõik kaubad, v.a tehnilist kontrolli mittevajavad kaubad või tooted, mille korrasoleku üle saab teenindaja otsustada esinduses kohapeal (sülearvutikotid, vutlarid, digi-tv puldid jms). Ekspertiisi tulemusest teavitame sind 2 nädala jooksul ja seade saadetakse tagasi meile. Kui ekspertiisi otsus on positiivne (seade on korras), ostame seadme tagasi ning kanname sinu arvele tagasi makstud summa.


Q? Kuidas saan tagastada e-poest ostetud kaupa?

A. Selleks palun pöördu 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist meie poodi aadressil Purje 8, Tallinn.


Q? Kas e-poest ostmisel pean ma olema juba Officeplusi klient?

A. Selleks, et e-poest osta, ei pea sa olema Officeplusi klient. Kliendiks saad registreerida koos sellega kui tellid kauba ja alustad maksmist. Seal antakse Sulle ka võimalus registreeruda kliendiks. Kliendiks registreerumine on mõistlik, sest sellisel juhul võivad hinnad olla hoopis teised mis muidu.


Q? Ma ei oska seadet kasutada.

A. Proovi leida abi kasutusjuhendist. Kui sa ei leia kasutusjuhendit üles, siis küsi meie käest.


Q? Kas andmed säilivad remondi käigus?

A. Remonditööde eripära tõttu (näiteks tarkvara ülekirjutamine) ei saa tagada seadmes oleva informatsiooni ja muude andmete (sh dokumendid, nimekirjad, numbrid, aadressid, pildid, tarkvara, muusika jne) ning peale seadme ostmist tehtud seadistuste säilimist remonditööde käigus. Seetõttu on oluline, et sa teeksid enne seadme remonti toomist kõikidest andmetest teisele andmekandjale varukoopia.


Kui see on tehniliselt võimalik, saad sa eraldi tasu eest tellida seadmes olevatest andmetest varukoopia tegemise, mille võimalikkusest või selle puudumisest teavitatakse sind peale diagnostika tegemist. Varukoopia tegemise tasu sõltub seadmest ja seadmes olevate andmete mahust, mis lepitakse sinuga kokku peale diagnostika tegemist.


Varukoopia tellimise soov esita meile samaaegselt seadme remonti toomisel.

Remondi puhul taastame tasuta ainult seadme ostmisel komplekti kuulunud originaaltarkvara ning seda vaid juhul, kui annad remonti toomisel kaasa originaaltarkvara CD-plaadid.


Q? Maksetingimused

A. Maksta saad ettemaksuna peale kauba tellimist saadetava tellimus kinnituse alusel. Koha peal sularahas. Koha peal pangakaardiga. Oma PayPal konto kaudu.


Q? Remont ja hooldus.

A. Mida peaksin tegema, kui mu seade ei tööta?

Esmalt kontrolli kas seade on lülitatud elektrivõrku ja kas kasutad seadet vastavalt tema otstarbele. Kui seade siiski ei tööta, otsi üles ostu tõendav dokument ja too seade meie poodi aadressil Purje 8, Tallinn.


Q? Millal on seadme remonti andmine vajalik?

A. Remonti saada ainult rikkis seade ja/või lisatarvikud, mis on vajalikud puuduse määramiseks.


Q? Kas seadme remont on tasuta või tasuline?

A. Kõrvaldame pretensioonide esitamise õiguse ajal ilmnenud puudused tasuta. Erakliendile on pretensioonide esitamise aeg 24 kuud alates ostu kuupäevast. Ärikliendi puhul sõltuvad garantiitingimused tootja garantiitingimustest. Täiendava info leiad seadmete tehniliste andmete juurest.


Me ei kõrvalda pretensiooni esitamise õiguse ajal ilmnenud puuduseid tasuta, kui see on põhjustatud:

- seadmesse installeeritud tarkvara vigadest;

- seadme normaalsest kulumisest;

- seadme ebaõigest kasutamisest või hooldamisest (sh juhul, kui seadet on remontinud või hooldanud tootja poolt volitamata isik);

- seadme ja/või detaili seerianumbri, kontrollkleebise või markeeriva kleebise rikkumisest, vahetamisest või eemaldamisest;

- kliendile enne seadme ostmist meie poolt teatavaks tehtud puudustest;

- välisteguritest, milleks loetakse muuhulgas äikest, nõuetele mittevastavat elektripinget ja elektripinge kõikumisi, niiskust, vedelikku, mehhaanilisi vigastusi vms.


Tugineme vastutuse määratlemisel tootja volitatud esindaja tehtavale ekspertiisile (diagnostikale). Kui diagnostika tulemusel selgub, et puudused on põhjustatud eelpool loetletud teguritest, kuid seadme remontimine on võimalik, siis on sul võimalus tellida tasuline remont. Vedeliku/niiskuskahjustusega ja/või mehaanilise vigastusega seade kuulub ka edaspidi remontimisele üksnes tasulises korras.


Seadmele tehtud diagnostika eest tuleb tasuda diagnostika tasu, kui meie ei ole vastutavad seadmel ilmnenud puuduse kõrvaldamise eest ning seadme remontimine ei ole võimalik. Samuti tuleb tasuda diagnostika tasu, kui seadmel ei tuvastata diagnostika tulemusel puudust ning seade vastab tootja tehnilistele nõuetele.

Diagnostika eest ei pea tasu maksma eraklient esimese kuue kuu jooksul alates ostu kuupäevast.


Kui sa ei nõustu meie seisukohaga, tuleb sul tõendada seda, et:

- tegemist on puudusega (lepingutingimustele mittevastavusega);

- puudus või selle põhjus eksisteeris seadme üleandmise hetkel;

- Meie oleme puuduse eest vastutavad.


Esimese 6 kuu jooksul ilmnenud puuduste korral peab eraklient tõendama, et:

- tegemist on puudusega (lepingutingimustele mittevastavusega);

- puudus või selle põhjus ilmnes esimese 6 kuu jooksul (klient pöördus meie poole esimese 6 kuu jooksul).

Kui me oleme andnud seadmele müügigarantii, siis tagame puuduste kõrvaldamise kooskõlas müügigarantii tingimustes tooduga.


Q? Kui kaua võtab aega seadme remont?

A. Diagnostikale ja remondile kuluv aeg sõltub puudusest, kuid tavaliselt ei ületa see 14 kalendripäeva. Remondiaja olulisest pikenemisest teavitame sind kindlasti.


Q? Mis saab siis, kui seade on juba mitmendat korda remondis?

A. Kui viga hakkab korduma ja ei ole kõrvaldatav, siis seade asendatakse või hüvitatakse. Seadusest tulenevalt ei ole remondikordade arvule piiranguid seatud, kuid üldjuhul seade asendatakse või hüvitatakse sama vea kolmandal ilmnemiskorral.

E-poe kasutamise eeldused ja tingimused

1.  Käeolevad Officeplus Kaubandus OÜ (edaspidi nimetatud Officeplus või müüja) e-poe üldtingimused (edaspidi nimetatud tingimused)  kehtivad kõikide isikute suhtes (edaspidi nimetatud ostja või tarbija), kes kasutavad Officeplusi e-poodi, tellivad kaupu e-poest ning on sõlminud kauba ostu- müügilepingu (edaspidi nimetatud müügileping)

2.  Tingimustes ja müügilepingus sisalduvate sätete vastuolu korral lähtutakse prioriteetsuse määramisel müügilepingust.

3.  Tingimustes reguleerimata küsimustes (sealhulgas, kuid mitte ainult tingimuste muutmise osas) juhinduvad pooled Kliendilepingus ja Officeplusi Üldtingimustes (edaspidi nimetatud Üldtingimused) sätestatust. Officeplusi Üldtingimused on kättesaadavad Officeplusi kodulehel https://officeplus.ee/uldtingimused/

4.  Officeplusi e-poest on võimalik osta vaid neid kaupu, millel on link "Lisa korvi". Kauba hind ja kauba saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne kauba hinna muutmist, rakendatakse tellimuse hetkel kehtinud hinda.

5.  Officeplusil on õigus e-poe vahendusel sõlmitud müügilepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata alljärgmistel juhtudel:

- kaup on laost otsa saanud;

- kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu;

- kui ostja ei vasta Officeplusi poolt kehtestatud  tingimustele.

Kui Officeplusil ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa juhul, kui ostja on jõudnud kauba eest ettemaksu teha.

6.  Ostukorv/Tellimus lehel saab soovi korral muuta ostukorvi sisu. Pärast tarneaadressi sisestamist ning tellimuse kinnitamist enam ostukorvi sisu muuta ei saa ning ostukorv tühjendatakse kaubast. Kui ostja katkestab tellimuse pärast tellimuse sisestamist, tuleb kaubad ostukorvi uuesti valida. Kui tellimus ja kontaktandmed on korrektselt täidetud võib alustada maksmist. Pärast kauba lisamist "Ostukorvi" on võimalik jätkata teiste kaupade sirvimist või sisestada tellimus. Ostja võib teha müüjale teha oma hinnapakkumise, selle jaoks on toote all link "Tee oma hinnapakkumine". Müüja võib ostja pakkumise kinnitada, tagasi lükata või teha vastupakkumise.

7.  E-poes saab maksta tellitud kauba eest järgnevate maksevõimaluste kaudu: pangaülekanne, PayPal ja sularahas või maksekaardiga ise kaubale järele tulles. NB! Pärast kaupade eest tasumist (pangaülekande tegemist) tuleb saata maksmist tõendav maksekorralduse koopia kas müüja e-posti aadressile info@officeplus.ee või võtta kaasa kaubale ise järele tulles.

8. E-poes esitatud tellimused vaadatakse läbi samal päeval ning ostjaga võetakse ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

9.  Kaup tuuakse tellimuses sisestatud tarneaadressile kokkulepitud ajal. Kaup antakse üle vaid ostjale. Kolmandale isikule antakse kaup üle volituse olemasolul sh juhul kui ostja on määranud tellimuses kauba saajana kolmanda isiku. Officeplus võib volitada kauba kättetoimetamiseks kolmandaid isikuid sh kasutada kullerteenust.

Müügilepingust taganemine ja kauba tagastamine

10.  Tarbijal on õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast. Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui see on valmistatud tarbija isiklikke vajadusi arvestades või tarbija esitatud tingimuste kohaselt. Tagastada ei saa ka audio- ja videosalvestisi (videod, CD-d jne) või arvutitarkvara, mille ümbris on avatud. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis. Kui kaup on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, peab ostja tagastama kogu komplekti.

11.  Müügilepingust taganemise korral  tuleb saata  vastav avaldus e-posti aadressile info@officeplus.ee. Avaldus peab sisaldama alljärgmist infot: tagastatav kaup, tellimuse number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda. Kauba eest tasutud summa (va arvatud kauba kohaletoimetamise kulu) tagastatakse tarbija arveldusarvele hiljemalt 30 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest müüjani.

12.  Kui pärast Kauba tagastamist müüja poolt teostatud kauba seisukorra kontrolli tulemusena on selgunud, et tagastamisele kuulunud kaup on halvenenud, tuleb ostjal hüvitada asja väärtuse vähenemine. Müüja võib esitada sellekohase nõude hiljemalt ühe kuu jooksul arvates kauba tagastamisest. Ostja on kohustatud kauba väärtuse hüvitama juhul kui kaup on ostja poolt ümber töötatud, rikutud, koormatud kolmanda isiku õigustega jms juhtudel.

Vastutus ja vaidluste lahendamine

13.  Tarbijal on õigus lepingutingimustele mittevastava kauba puhul (ei vasta pakutud näidisele või on puudustega), esitada kaebus ning kaup tagastada. Puudusega kauba puhul on tarbijal õigus esitada müüjale kaebus kahe aasta jooksul alates kauba üleandmise päevast. Kaebus tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul alates kauba puuduse avastamisest. Hilisemate probleemide lihtsamaks lahendamiseks peab tarbija säilitama ostudokumendid (arve, leping jne), mis tõendavad, et kaup on ostetud Officeplusi e-poest. Ilma müüki tõendava dokumendita võib müüja/teenindaja probleemi lahendamata jätta.

14.  E-poest ostetud kaupadega seotud kaebused tuleb edastada aadressile: Officeplus Kaubandus OÜ, Purje 8, 11911 Tallinn või e-posti aadressile: info@officeplus.ee. Kauba  tagastamisel tuleb see tuua Officeplusi poodi aadressil Purje 8, 11911 Tallinn.

15.  Puudusega kauba korral on tarbijal õigus:

1) Nõuda esmalt kauba tasuta parandamist või selle asendamist uue kaubaga.

2) Nõuda ostuhinna alandamist või lepingust taganemist, juhul kui:

- müüjal ei ole võimalik kaupa parandada või asendada,

- parandamine ebaõnnestub,

- müüja ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud,

- kauba parandamise või asendamisega on tarbijale tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.


Müüja ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise, hooldamise või rikkumise tõttu.

16.  Kui kaubale on antud müüja või tootja poolt müügigarantii, sätestatakse  vastavad tingimused kirjalikult.

Teavet tellimuse kohta saate esitada: E-R: 10.00-16.00, telefonil 6424079 või e-posti aadressil:  info@officeplus.ee

17.  Tarbijal on õigus pöörduda pädeva järelvalveasutuse poole, milleks on Riiklik Tarbijakaitseamet aadressil Rahukohtu 2, Tallinn 10130 e-post: info@tka.riik.ee


E-post: info@officeplus.ee

Kauba välja saatmine

Kaup saadetakse välja tavaliselt kuni 2 päeva peale makse laekumist meie arvele. Juhul kui oled meie lepinguline klient kellele on kinnitatud kreedidilimiit saadetakse kaup välja tavaliselt kuni 2 päeva peale tellimuse tegemist.


Kauba kohaletoimetamise hinnad

tulen kaubale ise järgi - tasuta

tellin kauba pakiautomaati - tasuta

kauba toob kohale kuller - tasuta

kauba toob kohale kiirkuller 3 tunni jooksul (tööpäevadel 09:00-17:00) - hind 15€

NB! Jätame endale õiguse muuta tarnetingimusi ja hindu vastavalt vajadusele.

Kauba tellimine Omniva pakiautomaati

Omniva on kiire ja mugav pakiteenus nii saajale kui saatjale. Unikaalsed välitingimustes pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuste juures ja neile saab ligi nii autoga, jalgsi kui ühistranspordiga. Omniva pakiautomaadid on avatud ööpäevaringselt, nii saad valida just sulle sobiva aja paki vastuvõtmiseks või saatmiseks.


Kauba tellimine Itella SmartPOST pakiautomaati

Itella SmartPOSTi pakiautomaat on kui „iseteeninduslik postkontor“. SmartPOSTi Pakiautomaadid asuvad alati hea sisekliimaga kaubanduskeskustes, mis õhtuti kaua avatud ning mille juures on head parkimistingimused.


Kauba kohaletoomine kulleriga

Kulleriga kohaletoomise saad tellida ainult Eesti piires. E-poest on võimalik tellida ka kauba kohaletoomine sinu aadressist erinevale aadressile – nii saad ostetud toote saata näiteks sõbrale kingitusena. Sel juhul tuleb juba ostu sooritamisel märkida õige aadress ning kauba vastuvõtja nimi. Samuti palume ostu kulleriga vormistamisel valida ka kuupäev ja kellaaeg, millal soovid kauba kätte saada. Lisainfo lahtrisse võid panna kirja täpsustava info paki vastuvõtja kohta või teated võimalikest takistustest (maja fonolukk ei tööta, õues on kuri koer vms).


Kauba kohaletoomine kulleriga

Kulleriga kohaletoomise saad tellida ainult Tallinna piires. E-poest on võimalik tellida ka kauba kohaletoomine sinu aadressist erinevale aadressile- nii saad ostetud toote saata näiteks sõbrale kingitusena. Sel juhul tuleb juba ostu sooritamisel märkida õige aadress ning kauba vastuvõtja nimi.


Kui tellitud kaup ei jõua lubatud ajaks sinuni, anna sellest teada telefonil 6 424 079 või e-posti aadressil info@officeplus.ee