Lexmark toetab noortesporti

Kasutades Lexmarki printereid toetad Ookami spordiklubi judokaid.

Multifunktsionaalsed  must-valged printerid

Odoo • Image and Text

Lexmark MB2236adw

Kompaktne, hea ühenduvusega ja taskukohane. Kõrge kvaliteediga Lexmark MB2236adw printer on kiire, kuni 34 lk minutis must-valge printer. Ühenda USB, LAN kaabli või Wi-Fi kaudu. Kahepoolne printimine standardis ja faks.

Kasutajale kes ei prindi palju aga printer peaks olema ja printeri järel oodata ei tahaks. Märksõnadeks on odav hind, kiirus ja kahepoolne printimine.

Odoo • Image and Text

Lexmark MX521de

Kiire ja ökonoomne keskmisele töögrupile mõeldud multifunktsionaalne printer. Võimas protsessor tagab printimiskiiruse kuni 44 lk minutis. Turvaline ja väga hea kasutuskestvusega must-valge mfp printer.

Kasutajale kes prindib piisavalt, et tunda huvi mitte ainult printeri ostuhinna vaid ka hilisema lehekülje hinna vastu. Suured kassetid teevad lehekülje hinna väga konkurentsivõimeliseks.

Odoo • Image and Text

Lexmark MX722adhe

Printimiskiirus kuni 66 lk minutis, HDD standardis koos masina sisese automaatse tekstituvastusega vastab Lexmark MX722adhe must-valge multifunktsionaalne printer iga suure töögrupi vajadustele.

Kasutajale kes prindib palju ja kellele on seetõttu väga tähtis töökiirus ja kvaliteet. Ülisuur toonerkassett teeb printimise konkurentsitult odavaimaks oma klassis.