Lexmark toetab noortesporti

Kasutades Lexmarki printereid toetad Ookami spordiklubi judokaid.

Must-valged printerid

Odoo • Image and Text

Lexmark B2236dw

Kompaktne, hea ühenduvusega ja taskukohane. Kõrge kvaliteediga Lexmark B2236dw printer on kiire, kuni 34 lk minutis must-valge printer. Ühenda USB, LAN kaabli või Wi-Fi kaudu. Kahepoolne printimine standardis.

Kasutajale kes ei prindi palju aga printer peaks olema ja printeri järel oodata ei tahaks. Märksõnadeks on odav hind, kiirus ja kahepoolne printimine.

Odoo • Image and Text

Lexmark MS521dn

Võimas protsessor, 44 lk minutis, täiustatud turvalisus ja eriline kulumiskindlus teevad MS521dn printerist ülieduka keskmise töögrupi must-valge printeri.

Kasutajale kes prindib piisavalt, et tunda huvi mitte ainult printeri ostuhinna vaid ka hilisema lehekülje hinna vastu. Suured kassetid teevad lehekülje hinna väga konkurentsivõimeliseks.

Odoo • Image and Text

Lexmark MS823dn

Esimene lehekülg välja vaid 4.2 sekundiga ja printimiskiirus kuni 61 lk minutis teevad Lexmark MS823dn printerist ülikiire suure töögrupi must-valge printeri. Loomulikult on standardis kahepoolne printimine.

Kasutajale kes prindib palju ja kellele on seetõttu väga tähtis töökiirus ja kvaliteet. Ülisuur toonerkassett teeb printimise konkurentsitult odavaimaks oma klassis.