Officeplus ja Lexmark toetavad noortesporti
Lexmark annab hoogu noorsportlastele.
29 detsember, 2018
Officeplus ja Lexmark toetavad noortesporti
Admin

Lexmark koos Officeplus Kaubandus OÜga kuulutab välja programmi judospordi toetuseks. Meie kauplusest ja veebipoest www.officeplus.ee ostetud toodetelt maksame 10% Ookami spordiklubi toetuseks. Lexmark koos Officeplus Kaubandus OÜga kuulutab välja programmi judospordi toetuseks. Meie kauplusest ja veebipoest www.officeplus.ee ostetud toodetelt maksame 10% Ookami spordiklubi toetuseks.
Lexmarki noorsportlaste toetusprogramm


Olümpiavõitjad ja maailmameistrid ei sünni tühja koha pealt. Selleks, et jõuda tippu on vaja eeldusi, tohutut töötahet ja õnne. Ja mis eelkõige on vaja võimalusi.

Meie eesmärgiks on anda Eesti noorsportlastele rohkem võimalusi jõuda kaugemale ja kõrgemale.

Eesti noortesport saab küll ka mingil määral riiklikku toetust aga liiga tihti ja eriti nooremas astmes pidurdab tõsist tööd vähene rahastamine. Olgu see siis osavõtt välislaagritest, varustus või spetsialistide abi.

Meie eesmärk on luua süsteem kus iga inimene saab anda oma panuse selleks, et meie noored oleksid terved, sportlikud ja edukad.

Ostes meie kauplusest ja veebipoest printeritarvikuid ja kontoritarbeid maksame 10% teie poolt ostetud summast Ookami spordiklubi toetuseks. 

Meie programm ei ole tähtajaline ja see kestab nii kaua kui te ise soovite. Meie programm ei vaja toetaja poolt eraldi raha välja käimist ega lisakulutuste tegemist. Ostate ainult seda ja nii palju kui teil tavaliselt vaja läheb.
Meie veebipoes on välja toodud eeskätt Lexmarki tooted aga toetusprogramm hõlmab ka teisi tooteid. Kui meie veebipoest huvipakkuvat toodet ei leidnud võta ühendust ja leiame selle mida vaja.

Ettevõtte juhtidele teadmiseks, et toetusprogrammis osalemiseks on võimalik kokku leppida erihindades ja tingimustes mis vastavad teie ettevõtte vajadustele. Võta ühendust ja küsi täpsemalt.

Peale toodete ostmise kehtib toetusprogarmm ka meie printerirendi ja teiste teenuste kohta.
Aita hoogu anda!

Toetusprogrammiga ühinemiseks võta ühendust e-posti aadressil info@ookami.ee või info@officeplus.ee

sees Uudised
Officeplus ja Lexmark toetavad noortesporti
Admin 29 detsember, 2018
Jaga seda postitust
Sildid
Arhiveeri