SAP Printing

Printige sujuvalt oma SAP-keskkonnas.

Lexmarki SAP device type kasutamine võimaldab teil kasutada oma Lexmarki printerite ja MFP-de täiustatud printimisfunktsioone.


Lexmarkil on pikk SAP-iga töötamise ajalugu ja kliendi ainulaadsete nõudmiste osas tõestatud kogemus, mistõttu oleme SAP-i kasutajate jaoks eelistatud partner.

Tööstuskliendid üle maailma on usaldusväärse SAP-süsteemidest printimise osas aastaid lootnud just Lexmarki oskusteabele. Lexmark on aastaid aidanud välja arendada SAP-i rahvusvaheliselt kasutatavaid printimisvõimalusi ning jätkab seda koostööd, et pakkuda kasutajatele kohandatud device type, mis muudavad teie SAP-keskkonnas kättesaadavaks kõik Lexmarki printerite ja MFP-de funktsioonid.

Lexmarki SAP device type põhifunktsioonid

Paberi sisendsalved

Valige kuni viis sisendsalve asukohta.

Ühepoolne või kahepoolne printimine

Printige paberi ühele või mõlemale poolele.

Double-byte fondikaardid

DBCS-fontide printimisel valikuliste DBCS-fondikaartidega parandage jõudlust ja vähendage võrguliiklust. Saadaval lihtsustatud hiina, traditsioonilise hiina, jaapani ja korea keele jaoks.

Viimistlemine

Aadressikleepsude väljundsalve asukoht, paberi suurus, prindieraldusvõime, klammerdamine, augustamine, offset või väljastuste jogging.

Mitmekordne

Printige ühele lehele kuni 16 pilti mitmest leheküljest.

SAP Device Types

SAP Printer Vendor Program liikmena teeb Lexmark teie Lexmarki printerite ja MFP-de ühendamise SAP-süsteemidega lihtsaks. Seadmetüübid töötab välja Lexmark, kasutades SAP-i hallatavaid süsteeme ja protseduure, nii et võite olla kindel, et seadmetüübid on saadaval pärandsüsteemi R/3 ja uuemate SAP-väljaannete jaoks.

Laadige alla meie SAP device type täielik loend siit.

Lexmarki seadmetüübid on saadaval ka saidil SAP Service Marketplace (service.sap.com), kasutades teie olemasolevat SAP-i sisselogimist SAP Note 1135058 kaudu.

Lexmarki lahendused ja partnerlussuhted

Lexmark pakub lahendusi ja partnerlussuhteid klientide oluliste prinditurbe, mobiilsuse ja kinnitatud prindiväljundi vajaduste rahuldamiseks. Sellised lahendused nagu Lexmarki prindihaldus töötavad SAP-keskkonnas, et pakkuda paindlikkust printimiseks kõikjal parandades dokumentide turvalisust ja kasutajate mobiilsust. Kui on vaja selliseid funktsioone nagu prinditöö lõpetamise kinnitus, teeb Lexmark koostööd suuremate SAP-i väljundhalduse pakkujatega, et pakkuda terviklikku lahendust.

Kui Sul tekkis lisaküsimusi siis võta meiega ühendust.

Saada kiri või helista telefonil 6 424 079