Lexmark.

Aga miks just Lexmark printerid?

Lexmark on endine IBMi tütarettevõte mis toodab kvaliteetseid ja töökindlaid printereid soodsa hinnaga.

Lexmark International, Inc. on USA ettevõte mis toodab laserprintereid. Ettevõtte peakontor asub Kentucky osariigis Lexingtonis.

Lexmark asutati 27. märtsil 1991, kui investeerimisühing Clayton & Dubilier ostis ära ettevõtte IBM Information Products Corporation mis tootis IBM printereid ja kirjutusmasinaid. Alates 2016. aastast on ettevõtte omanikuks kolme rahvusvahelise ettevõtte konsortsium, mis koosneb Apex Technology'st, PAG Asia Capital'ist ja Legend Capital'ist.

Lexmark printereid peetakse tööhobuse tüüpi töökindlateks printeriteks. Printerite töökindluse ja kvaliteedi kõrval on väga tähtis printimise kogukulu, mis Lexmarki eriti suurte toonerikassettide tõttu on väga soodne.

Suurenda oma võimekust ja äri koos Lexmarkiga

 
 
Lexmark loob innovaatilisi visuaaltehnoloogilisi lahendusi mis aitavad printida, skaneerida, turvata ja hallata oma ettevõtte väärtuslikku informatsiooni lihtsalt ja tõhusalt.

Põhjused miks iga kontor vajab Lexmarki

Töökindlus

Lexmark on endine IBM printerite valmistaja, see tähendab seda, et Lexmarki printerid on robustse ehitusega tugevad ja töökindlad masinad mille peale võib alati kindel olla. See võimaldab Lexmarkil anda oma printeritele valikuliselt ka nelja aastase garantii.

Vaata kõrvalolevast videost kuidas Lexmark testib oma printereid selleks, et vastu pidada ka kõige raskematele katsumustele.

 
 
 
 

Auhinnatud tootja

Tänu kompaktsele ja kasutajasõbralikule seadmete valikule ja tänu oma töökindlusele ja kvaliteedile on Lexmark saanud korduvalt BLI aasta auhindu oma erinevate mudelite eest. Vaata millise kokkuvõtte tegi Buyers Lab LLC kontorimasinate analüüsi osakonna direktor, Marlene Orr Lexmark CS820de printerist.

 Lexmark MFP Line of the year

Kvaliteet

Originaal toonerid on parim valik kasutamiseks koos mistahes printeritega. See annab sulle järjepideva, usaldusväärse ja professionaalse printimiskvaliteedi alati. Vaadake ise kõrval olevast videost milliseid probleeme tekitavad kolmandate osapoolte poolt valmistatud toonerid.

Just selle pärast on Lexmark teinud oma toonerikassetid  väga suured ja väga odavad, et võimaldada sinul printida kvaliteetselt ja odavalt.

 
 
Odoo • Image and Text

Soodne

Kas taskukohane printer kõigi kellade ja viledega on võimalik?

Võiks mõelda: "Kõigi nende suurepäraste Lexmarki eeliste juures peavad need printerid kindlasti kallid olema!" aga tuleb välja, et ei ole. Lexmarkil on ühed kõige taskukohasemad kontoriprinterid turul. Arvestades kokku nii printeri ostuhinna kui kasutuskulud (tooneri ja teiste kuluvate osade osas) on kogukulu kuni 30% odavam kui konkurentidel.

Ja kui jutt läheb suuremate masinate peale siis on Lexmarki käest alati võimalik küsida endale erihinda. Selline BID süsteem ehk projektimüük toob suurkorporatsioonide hinnad ja soodustused ka väiksemate ostjateni.

LCCP „Lexmarki kassetiringlus“

Kas tead, et Lexmark on kõige keskkonnasõbralikum printeritootja? Lexmarki tagastamisprogramm korjab tagasi kõik mittevajalikud printerid ja tühjad toonerikassetid.

Vaata täpsemalt kõrvalasuvast videost.

 
 
 
 

Roheline tootmine

Vaata kuidas Lexmark taaskasutab printerite testimisel tekkivat paberit vanapaberimassiks, millest omakorda vormitakse pakkematerjali. See on vaid üks paljudest rohelise mõtteviisi rakendamise näidetest tootmises.

Turvalisus

Lexmark muudab turvalisuse kõigi meie toodete lahutamatuks osaks, et aidata sinu ettevõttel luua mitte ainult turvalisem, vaid ka tootlikum keskkond.

Kui teiste tootjate puhul on tihti vaja osta turvaline mudel, siis Lexmarki puhul on turvalisus standard kõigile mudelitele.

 
 

Miks peaksite oma ettevõtte jaoks valima Lexmark printeri

Lexmark on maailma juhtiv printeripakkuja äriklientide hulgas. Selline tulemus on saavutatud tagades töökindluse ja kvaliteedi pakkudes kõige kiiremaid ja parima kasutuskogemusega printereid. Lihtne näide kuidas Lexmarki kompromissitu tootmistase annab parima tulemuse. Kui teiste tootjate printerite puhul on näiteks kahepoolse printimise jaoks valida vastav mudel siis Lexmarki tootevalikus ei ole ühtegi printerite mis ei prindiks kahepoolselt. Säästlikkus ja roheline mõtlemine on integreeritud täielikult tootmisse ja annab sulle nii kokkuhoiu kui suurepärase tootlikkuse.

Peamised põhjused miks valida Lexmark

Töökindlust ja kvaliteet - Lexmark on endine IBM printerite valmistaja

Tänu kompaktsele ja kasutajasõbralikule seadmete valikule ja tänu oma töökindlusele ja kvaliteedile on Lexmark saanud korduvalt BLI aasta auhindu

Laitmatu kvaliteet Unison tooneritega

Odav osta ja odav kasutada

Nii roheline kassetiringlus kui roheline tootmine ja säästev kasutamine

Turvalisus standardina kõigil mudelitel

 
 
Lexmark loob tarkvara, riistvara ja teenuseid mis aitavad ühendada infoprotsesse ja suurendavad töö tõhusust, ühendades inimesed vajaliku teabega hetkel, kui nad seda vajavad.
Odoo • Image and Text

Garantii

Paljudel Lexmark seadmetel on kuni 4-aastane garantii. Garantiiremont toimub koha peal Tallinnas, meie töökojas. Meie tehnikud on saanud vastava väljaõppe Lexmarki ida-euroopa peakorteris ja omavad vastavat ettevalmistust.

Kui soovid täpsemat infot või soovid registreerida garantiijuhtumit kasuta allpool olevat linki.

Kui sul tekkis huvi Lexmarki printerite vastu siis võta ühendust.

Võta meiega ühendust ja meie konsultant räägib sulle täpsemalt.