Printeriteenused.

Kerge vaevaga.

Meie tegeleme printeritega. Printerid, kulumaterjalid, tarkvara, hooldus ja remont. Printerirent, printeriaudit, kaughaldus ja täishooldusteenus. Need on meie teemad.. sina tegele rahulikult oma asjaga, meie muretseme printerite pärast.

Müük

Kui sul on vaja osta midagi mis puudutab printereid siis oled jõudnud õigesse kohta. Me müüme printereid nii laser-, tindi- kui LED printereid. Nii tavalisi kontoriprintereid kui suuri laiformaatprintereid. Termoprintereid kassaaparaatidele kui erinevaid etiketi printereid.

Kulumaterjalid, toonerid, tindid.

Lisaseadmed, varuosad, kuluvad osad.

Kui sul on vaja midagi oma printerile või hoopis uut printerit aga ei tea täpset veel mida siis võta ühendust.

Liitu meie rahulolevate klientide perega! Kui tead täpselt mida soovid võid minna otse e-poodi, kui sa seda veel täpselt ei tea siis võta ühendust meie konsultandiga. 

Hooldus

Kui sul on vaja printerihooldust siis oled jõudnud õigesse kohta. Sinu küsimuse lahendavad professionaalsed printeritehnikud ja mitte ainult Tallinnas ja Harjumaal vaid igas Eesti maanurgas. 

Miks hooldada oma printerit. Kui printer on sinu jaoks harva kasutatav nähtus siis ilmselt ei ole vajagi. Kui aga sinu töö peaks mingil hetkel sõltuma printeri korrasolekust siis on mõistlik korra aastas ikkagi kontrollida kas kõik toimib korralikult. Korraline hooldus võib olla oluliselt valutum kui.  remont siis kui masin enam ei tööta aga teda oleks väga vaja.

Printerihooldus lepingulistele klientidele. Juhul kui sa oled otsustanud võtta oma printeripargile meie täishoolduse siis hooldame me sinu printereid korralise hoolduse käigus vähemalt üks korda aastas või vastavalt sinu poolt valitud teenustasemele ka tihemini.

Kui sinu printer ei tööta korralikult siis ära oota, võta ühendust.

Parem on hoolitseda oma printeri eest õigel ajal. Võta ühendust meie tehnikuga ja aitame sind hea meelega.

Remont

Printeriremont on meie jaoks igapäevane töö. Kui sinu printer enam ei toimi siis parim viis remonti teostada on tuua ta meie töökotta. Suuremate masinate puhul võib olla parem siiski teha asi korda kohapeal. Igatahes enne kui otsustad võta ühendust meie spetsialistiga ja räägi oma mure ära.

Teostame remonti pea kõikidele printerimarkidel. Kuna printerid on oma ehituselt põhimõtteliselt kõik ühesugused ja meie tehnikute profiil on lai siis saame lubada endale remontida pea kõiki printerimarke. Juhul kui me sellega hakkama ei saa siis anname sellest muidugi sulle kohe teada. Igatahes kui sul on mure siis võta ühendust ja küsi üle. Meie tehnikud teevad tööd nii meie töökojas kui võivad tulla ka kohale teie asukohta.

Meie tehnikud remondivad sinu printeri kiiresti ja korralikult.

Ära muretse, me teame mida me teeme. Võta ühendust meie tehnikuga.

Garantiiremont. Mis puutub garantiiremonti siis seda teeme vaid Lexmark printeritele. Garantiiremondi puhul ei ole küsimus tehnukute oskustes vaid õiguses garantiikäitlust teha. Omame Lexmarki printerite garantiiremondi õigust Eestis seega, juhul kui sul on Lexmarki printer saad garantiijuhtumi korral meie käest kiiresti abi.

Oleme ametlik Lexmark garantiipartner Eestis. 

Juhul kui sul on Lexmarki printeri garantiiküsimus siis võta kohe ühendust.

Rent

Tihti ei ole mõtet osta kiiresti väärtust kaotavat vara.
Mõttekam on rentida, kas siis pikemaks ajaks või ka lihtsalt paariks päevaks.

Lühiajaline rent. Kui sul on printerit vaja lühemaks ajaks, näiteks mõnepäevane üritus kus on vaja lasta välja mõnikümmend eksemplari diplomeid laste spordivõistlustel või nädalavahetus kus oleks osalejatele kena anda kaasa mõned fotod, siis ei ole mõtet printerit osta. Tule rendi meie käest kas laser või fotode jaoks sobiv tindiprinter ja korras.

Pikaajaline rent. Juhul kui oled alustamas ettevõtlusega või sinu ettevõttel ei ole muul põhjusel oma printerit aga printida oleks vaja siis ei pruugi sa seda veel ostma hakata. Kõige lihtsam ja soodsam on lihtsalt võtta meie pikaajalise printerirendi teenus. Ei mingeid suuremaid väljaminekuid, maksad vaid kuutasu printeri ja välja prinditud lehekülgede eest. Kõige muu eest muretseme meie.

Kui oled otsustanud rendi kasuks võta ühendust.

Ühine meie rendiklientide kireva perega, kes elavad muretut elu, saades kõik vajalikud teenused õigeaegselt ilma selle peale mõtlemata ja makstes ainult välja prinditud lehekülgede eest mida nad reaalselt kasutavad.