Lexmark CS720 seeria

Uus printimise tase kontorisse

Muljetavaldavalt jõulise sisuga Lexmark CS720de on siiani kõige veatum Lexmarki printer üldse. Uuenenud disain ja uus sisu. Erakordselt puhtad värvid. 650 lehte mahutav paberisöötja. Võimas kasutajaliides, kirgas puutetundlik ekraan ja eksklusiivsed rakendused. Veelgi parem nelja-tuumaline 1,2GHz protsessor ja kuni 3 GB mälu annavad lühikese ooteaja, esimene leht välja 6 sekundiga ja kiiruse kuni 38 lk minutis.

Kõige väiksem energiakulu oma klassis. Täpselt nii võimekas kui tundub. See on Lexmark CS720.

Odoo • Text and Image

Sinu eelised

Printeri olulisemad eelised.

Kiirus

Kellel oleks aega printeri järele oodata. Esimene leht välja 6 sekundiga ja edasi 38 lehte minutis nii must-valge kui värviline leht. Aeg on töö juures kõige väärtuslikum.

Kahepoolne printimine ehk dupleks

Ära raiska paberit, prindi alati mõlemale lehe poolele. Automaatne kahepoolne printimine ja skaneerimine on standardina.

Sinu väärtus

Peamised väärtused mida saad.

Hea hinna kvaliteedi suhe

Sa oled seda väärt, et kasutada tippklassi printerit eriti kui ta ei ole kallis. Ostes aga koos masinaga kohe juurde ka lisa toonerkassette võid saada veelgi rohkem olulisi hinnasoodustusi kuni 40% tavahinnast.

Odavad kasutuskulud

Väga suured toonerkassetid teevad lehekülje hinna väga odavaks. Must kassett 20 000 lehte, värvikassett 7 000 lehte (ISO). Lehekülje hinnad on naeruväärselt väikesed.

Erakordsed värvid

Professionaalsed värviomadused koos ultra-sharp 4800 värvikvaliteedi, PANTONE® kalibreerimise ja Lexmark Color Replacement koos Unison® tooneriga annavad suurepärase kvaliteedi algusest kuni toonerikasseti lõpuni.


Unison® tooner tagab suurepärased värvid, madala elektrikulu ja uus kassetidisain tooneri parema kättesaadavuse.

Odoo • Text and Image
Lexmark CS720

Suur paberisahtel

Ülisuur paberisahtel 650 lehte mida on võimalik laiendada kuni 2300 leheni. 100 lehte manuaalsöötja võimaldab kuni 1,32 meetri pikkuse plakati printimist.

Eriti töökindlad paberisöötjad tagavad tõrgeteta töö alati.

Suurepärane puuteekraan

Ere 10,9 cm värviline puuteekraani mida võib kasutada pea ükskõik millega olgu see pliiats või sõrmeots - kõik toimib nagu möödaminnes.

 

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Programmeeritav paindlikkus

Lexmarki Cloud Solutions Framework (cSF) ja Embedded Solutions Framework (eSF) äpid muudavad sinu MFP seadme kergelt programmeeritavaks mis rahuldab ka kõige nõudlikuma kasutaja vajadused.

 

Soodne kasutada

Ülisuured toonerkassetid. Must tooner 20 000 lk ja värviline tooner 7 000 lk annavad ülisoodsa lehekülje hinna. Uus ja revolutsiooniline kassetidisain tagab, et kogu tooner kuni viimse tilgani läheb kasutusse ja patenteeritud Unison® tooner tagab ökonoomse toonerikasutuse kus jääktoonerit jääb minimaalselt.

Suure kestvusega kulumaterjalid töötavad väga pikalt ja annavad kvaliteetse trüki kuni lõpuni. 

Must-valge printimise puhul kasutatakse ainult musta toonerit, mitte ei segata musta kokku kõikidest värvidest. Ja kui mõni värvitooner tühjaks saab ja uut pole kohe võtta saate must-valge trükina edasi printida ainult musta tooneriga.

Maksimaalne kvaliteet minimaalse hinnaga. 

 
 

Lexmark CS720de hoiab kokku Sinu raha aga mitte kvaliteedi arvelt

Üks Lexmark CS720de printeri must kassett prindib kuni 20 000 lehekülge mis teeb keskmiseks lehekülje hinnaks alla 0,009€. Ja seda originaal Unison® tooneriga. Sellist hinda mujalt ei saa.

Lisaks on Lexmark CS720de printeril standardvarustuses kahepoolne printimine. Printides mõlemale lehe poolele hoiad kokku paberit poole võrra.


Lisaks kehtivale sooduspakkumisele võid saada printeri veelgi soodsamalt ostes kohe juurde kas 1, 2 või 3 toonerikassetti. Vaata sooduspakkumist poest.

Hind on eriti soodne


CS720de

 
  • Standard paberikast kuni 650
  • Kiirus kuni 38 lehekülge minutis
  • Must toonerkassett prindib kuni 20 000 lehekülge (äärmiselt odav lehekülje hind - 0,9 senti).
  • Värviline printimine. Must-valge printimise puhul kasutatakse ainult musta toonerit.

Noorsportlaste toetusprogramm

Koos printeritootjaga Lexmark oleme loonud programmi noortespordi toetuseks.

Igalt ostetud Lexmarki tootelt maksame 10% noorte sporditegevuse toetuseks.

Selle keda soovid toetada valid ise. Meie poolt on välja pakutud judo ja rattaõit. Kui sul on mõni muu idee ja tead kedagi kes sellist toetust võiks vajada, võta ühendust meiega allpool oleva lingi kaudu.

Odoo • A picture with a caption
Ookami spordiklubi noored kasvandikud koos klubi maskotiga.
Ookami randori

Ookami spordiklubi

Ookami spordiklubi asutati aastal 2008 peatreeneri Rain Arukaevu eestvedamisel. Judo on spordiala mis kasvatab viisakust, austust ja julgust jääda iseendaks. Seda kõike ja loomulikult sportlikke saavutusi, pakub oma kasvandikele Ookami spordiklubi. 

CFC Cyclist

Artjom Mirzojev (CFC)

Artjom on CFC spordiklubi kasvandik. 2018 aasta juuniorite kahekordne meister on Eesti koondise ridades näidanud ennast heast küljes ka MMil Innsbruckis ja teistel välisvõistlustel.

Paku välja oma kandidaat

Kui sul on endal mõni mõte milline noorsportlane või klubi võiks sellist toetust vajada paku see välja.

Paku välja

Ostes Lexmark CS720de printeri toetad noortesporti!

Vali üks meie poolt pakutud võimalusi või anna meile teada kes võiks Sinu arvates sellist toetust vajada. Ühine meiega ja aita noortele hoogu anda. Ühtlasi mine ja vaata mis hinnaga printerit pakutakse.