​Lexmark CX725 seeria

Uus printimise tase kontorisse

Muljetavaldavalt jõulise sisuga Lexmark CX725 on siiani kõige veatum Lexmarki printer üldse. Uuenenud disain ja uus sisu. Erakordselt puhtad värvid. 650 lehte mahutav paberisöötja. Nutikas skaneerimine. Võimas kasutajaliides, kirgas puutetundlik ekraan ja eksklusiivsed rakendused. Veelgi parem nelja-tuumaline 1,2GHz protsessor ja kuni 4 GB mälu annavad lühikese ooteaja, esimene leht välja 5 sekundiga ja kiiruse kuni 47 lk minutis. Skaneerimine 55 lk minutis.

Kõige väiksem energiakulu oma klassis. Täpselt nii võimekas kui tundub. See on Lexmark CX725.

Odoo • Text and Image

Sinu eelised

Printeri olulisemad eelised.

Kiirus

Kellel oleks aega printeri järele oodata. Esimene leht välja 5 sekundiga ja edasi 47 lehte minutis nii must-valge kui värviline leht. Aeg on töö juures kõige väärtuslikum.

Kahepoolne printimine ehk dupleks

Ära raiska paberit, prindi alati mõlemale lehe poolele. Automaatne kahepoolne printimine ja skaneerimine on standard. Tavaliselt võtab dupleksi kasutamine kiirust maha aga mitte Lexmarkil.

Arukas skaneerimine

Skaneeri otse oma e-posti aadressile, oma arvutisse või Internetti. CX725dhe mudeli puhul tekstituvastus (OCR) kohe printeris nii, et Sinu arvutisse jõuab juba tuvastatud tekstiga fail kas .pdf, .doc või muus formaadis, mitte pilt nagu tavaliselt.

Sinu väärtus

Peamised väärtused mida saad.

Hea hinna kvaliteedi suhe

Sa oled seda väärt, et kasutada tippklassi printerit isegi kui ta on kallis. Ostes aga koos masinaga kohe juurde ka lisa toonerkassette saad olulisi hinnasoodustusi kuni 70% tavahinnast.

Odavad kasutuskulud

Väga suured toonerkassetid teevad lehekülje hinna väga odavaks. Must kassett 25 000 lehte, värvikassett 16 000 lehte (ISO). Lehekülje hinnad on naeruväärselt väikesed.

Töökindlus

Lexmarki printerid on tuntud oma pikaajalise töökindluse poolest. Mehhaanilised osad on pigemini robustsed kui elegantsed ja kasutatud on rohkem metalli kui plastikut mis kestab aastaid. Pikaajalised trumlid, ahjud jm osad ressursiga kuni 150 000 lehte.

RFID (Radio Frequency Identification)

Lexmark CX725 printeril on RFID lisamise võimalus.


Installeerides lisaseadmena ühe lisa paberisahtli asemel RFID mooduli saad oma printerile RFID funktsionaalsuse aga kasutada vaid kahte lisa paberisahtlit.

Odoo • Image and Text

Skaneerimine edasijõudnutele

Automaatne pildi korrektor, erinevate suuruste skaneerimine korraga, paberiummistuste automaatne taastamine, sisseehitatud failisuuruse vähendamine ja sisse ehitatud tekstituvastuse (OCR) funktsioon teevad CX725 masinast võimsa skaneerimise tööriista. 

Erakordsed värvid

Professionaalsed värviomadused koos ultra-sharp 4800 värvikvaliteedi, PANTONE® kalibreerimise ja Lexmark Color Replacement koos Unison® tooneriga annavad suurepärase kvaliteedi algusest kuni toonerikasseti lõpuni.


Unison® tooner tagab suurepärased värvid, madala elektrikulu ja uus kassetidisain tooneri parema kättesaadavuse.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Suur paberisahtel

Ülisuur paberisahtel 650 lehte mida on võimalik laiendada kuni 2300 leheni. 100 lehte manuaalsöötja võimaldab kuni 1,32 meetrise bänneri printimist.

Eriti töökindlad paberisöötjad tagavad tõrgeteta töö alati.

Suurepärane puuteekraan

Ere 17,8 cm värviline puuteekraani mida võib kasutada pea ükskõik millega olgu see pliiats või sõrmeots - kõik toimib nagu möödaminnes.

 

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Programmeeritav paindlikkus

Lexmarki Cloud Solutions Framework (cSF) ja Embedded Solutions Framework (eSF) äpid muudavad sinu MFP seadme kergelt programmeeritavaks mis rahuldab ka kõige nõudlikuma kasutaja vajadused.

 

Soodne kasutada

Ülisuured toonerkassetid. Must tooner 25 000 lk ja värviline tooner 16 000 lk annavad ülisoodsa lehekülje hinna. Uus ja revolutsiooniline kassetidisain tagab, et kogu tooner kuni viimse tilgani läheb kasutusse ja patenteeritud Unison® tooner tagab ökonoomse toonerikasutuse kus jääktoonerit jääb minimaalselt.

Suure kestvusega kulumaterjalid töötavad väga pikalt ja annavad kvaliteetse trüki kuni lõpuni. 

Must-valge printimise puhul kasutatakse ainult musta toonerit, mitte ei segata musta kokku kõikidest värvidest. Ja kui mõni värvitooner tühjaks saab ja uut pole kohe võtta saate must-valge trükina edasi printida ainult musta tooneriga.

Maksimaalne kvaliteet minimaalse hinnaga. 

 
 

 
 

Lexmark CX725de hoiab kokku Sinu raha aga mitte kvaliteedi arvelt

Üks Lexmark CX725de printeri must kassett prindib kuni 25 000 lehekülge mis teeb keskmiseks lehekülje hinnaks alla 0,009€. Ja seda originaal Unison® tooneriga. Sellist hinda mujalt ei saa. Lisaks on Lexmark CX725de printeril standardvarustuses kahepoolne printimine. Printides mõlemale lehe poolele hoiad kokku paberit poole võrra.

Lisaks kehtivale sooduspakkumisele võid saada printeri veelgi soodsamalt ostes kohe juurde kas 1, 2 või 3 toonerikassetti. Vaata sooduspakkumist poest.

Valikus on kaks masinat


CX725de

 
  • Standard paberikast kuni 650
  • Kiirus kuni 47 lehekülge minutis
  • HDD puudub
  • Tekstituvastus (OCR) puudub

 

CX725dhe

 
  • Standard paberikast kuni 650
  • Kiirus kuni 47 lehekülge minutis
  • HDD standardina
  • Tekstituvastus (OCR) standardina

Noorsportlaste toetusprogramm

Koos printeritootjaga Lexmark oleme loonud programmi noortespordi toetuseks.

Igalt ostetud Lexmarki tootelt maksame 10% noorte sporditegevuse toetuseks.

Selle keda soovid toetada valid ise. Meie poolt on välja pakutud judo ja rattaõit. Kui sul on mõni muu idee ja tead kedagi kes sellist toetust võiks vajada, võta ühendust meiega allpool oleva lingi kaudu.

Odoo • A picture with a caption
Ookami spordiklubi noored kasvandikud koos klubi maskotiga.
Ookami spordiklubi

Ookami spordiklubi

Ookami spordiklubi asutati aastal 2008 peatreeneri Rain Arukaevu eestvedamisel. Judo on spordiala mis kasvatab viisakust, austust ja julgust jääda iseendaks. Seda kõike ja loomulikult sportlikke saavutusi, pakub oma kasvandikele Ookami spordiklubi. 

Artjom Köster CFC spordiklubi

Artjom Köster (CFC)

Artjom on CFC spordiklubi kasvandik. 2018 aasta juuniorite kahekordne meister on Eesti koondise ridades näidanud ennast heast küljes ka MMil Innsbruckis ja teistel välisvõistlustel.

Artjomi ametlik Facebooki leht

Lexmark CX725 iphone

Paku välja oma kandidaat

Kui sul on endal mõni mõte milline noorsportlane või klubi võiks sellist toetust vajada paku see välja.

Paku välja