Müü Lexmarki...

ja teeni korralikult.

Kui sinu ettevõte tegeleb IT - hoolduse või haldusega tuleb aeg-ajalt ette, et klient küsib millist printerit osta. Soovitame ennast registreerida Lexmark printerite edasimüüjaks. Saad eriti head edasimüügi hinnad Lexmarki printeritele ja kulumaterjalidele.

Lexmark (endine IBMi printereid tootev tütarettevõte) pakub Teile võimalust osa saada hinnastamise süsteemist mis on tavaliselt mõeldud suurettevõtetele ja rahvusvahelistele ettevõtte gruppidele.

Suurfirmade hinnatase igale ostjale. See tähendab, et hinnatasemed mis on Eestis enne jõudnud vaid üksikute suurettevõtete ja riigiametiteni on täna kättesaadavad ka väiksemate koguste ostjatele. Kui registreerute meie edasimüüjaks pakume Teile teatud osa Lexmarki printerite tootevalikust, koos kulumaterjalidega, teatud perioodiks (tavaliselt 2-3 aastat), fikseeritud ja väga soodsate hindadega. Iga edasimüüja saab õiguse kasutada neid hindu oma lõppkliendile seadmete ja kulumaterjalide müümiseks. (edasimüüjal ei ole õigust nende hindadega omakorda kauba edasimüügiks järgmisele edasimüüjale)

Konkreetne valik masinaid. Edasimüüjatele mõeldud valikus ei ole kõiki Lexmarki tooteid vaid oleme valinud välja teatud hulga tooteid loogika alusel - väike kasutaja, keskmine töögrupp ja suur töögrupp.

Juhul kui Teie kliendid soovivad või neile sobiks paremini mõni muu mudel, mida meie valikus täna ei ole on võimalik koostada selle kohta konkreetne hinnapäring. See tähendab eraldi kokkulepet Lexmarki kui printerite tootjaga, mida vahendab meie ettevõte. Pakkumine tehakse konkreetsele tarbijale ja eeldab informatsiooni tarbija printimismahtude kohta. Selliste mahtude aluse koostatakse pakkumine.

Esialgu aga võite tutvuda selle valikuga mille oleme Teile valmis pannud.

Edasimüügi õiguse saamiseks saadame Teile ligipääsu meie iseteeninduskeskkonda.

Müü oma klientidele Lexmark printereid ja teeni raha.

Registreerides ennast Lexmarki printerite edasimüüjaks saad kasutada suurettevõtetele mõeldud lepingulisi hindu ka siis kui tellid vaid ühe printeri. Selliseid hindu hulgimüügist ei leia. Sama kehtib ka toonerite ja muude kulumaterjalide kohta. Müües Lexmark printereid saad originaaltoonerid kätte analoogkasseti hinnaga. Paku oma klientidele parimat kvaliteeti soodsate hindadega.

Sinu kasu on kolmekordne.

Seadmed

Saad masinad kätte väga olulise hinnasoodustusega. Müües saad lisada hinnale mitte tavapärase kasumi 10-20% vaid 100-150%.

Kulumaterjalid

Saad OEM kulumaterjalid kätte väga hea hinnaga. Hinnavahed erinevatel mudelitel isegi üle 2 korra.

Fikseeritud hind

Hinnad fikseerituks pikaks ajaks. Fikseeritud hinnad vastavalt kokkulepetele 2-3 aastat.

Juba 8 IT hooldusfirmat Eestis on meie edasimüüjad.

Ühine Lexmarki müüjatega ja teeni printerite pealt korralikult.