PaperCut. 
Hive.

Kõige viimane PaperCut uuendus annab väike- ja keskmistele ettevõtetele võimsa ja lihtsa, serverivaba pilvepõhise printimishalduse platvormi, mis tähendab, et kasutajad saavad nüüd printida mistahes arvutist või mobiilseadmest ühele nn. PaperCut printerile ja saada oma prinditud materjalid turvaliselt kätte mistahes ettevõtte või kodu printerist kasutades kas oma mobiiltelefoni või MFP puutetundlikku ekraani.

Odoo • Image and Text

Lihtne ja võimas prindihaldus pilves.

Pilvepõhine täielikult sisseehitatud printerihaldustarkvara ettevõtetele, kes vajavad printimise, kopeerimise ja skannimise jälgimiseks, kontrollimiseks ja võimaldamiseks turvalist ja paindlikku printimislahendust.

Pilveprintimise haldamine intergreeritud MFP tarkvaraga, mis on välja töötatud IoT ja Edge Mesh põhimõtteid järgides

Lihte kasutada

PaperCut Hive lahendust on kasutajal kerge ära õppida ja kasutada.

Lihtne hallata

Paigaldamine on lihtne, säästes aega ja vaeva. 

Lihtne toetada

Ja kuna see on PaperCut - siis see lihtsalt töötab.

 

Lihtne printimine kõigile.

PaperCut Hive  toob väikeettevõteteni võimsalt lihtsa prindihalduse. Seda on lihtne kasutada, hallata ja toetada.

PaperCut Hive serverivaba printimise  abil saavad kasutajad printida igast seadmest ühte printimisjärjekorda ja oma mobiiltelefoni või MFP / MFD puutetundliku ekraani abil printimist turvaliselt vabastada.

 
 
 

Mugav printimine kõigile


Printige sekunditega mis tahes seadmest mis tahes printerisse.  Printige kiirelt mistahes seadmetest: Chromebook, Android, MacOS, iOS või Windowsi mis tahes marki printerisse ilma printeridraivereid installeerimata.Mugavad turvaprintimise võimalused.  Printige ühtsesse prindijärjekorda ja võtke vastu mis tahes MFP / MFD seadmes, kasutades lihtsat 'koputage ja vabastage' töövoogu, mis töötab Find-Me printimise tehnoloogial.Lihtne ja kiire õppida kasutajatele ja külalistele.  Õpetage inimestele uut moodi printimist automaatse rühmateadaandega - sünkroonige lihtsalt Google Workspace'iga.

Andmete turvalisus tagab meelerahu


ENNE: Juurdepääsu kontroll.  Hoidke printimistegevus sobivates raamides ja eelarve piires MFD autentimisega. Valige millal ja kus kasutajad saavad printida, kopeerida ja skännida.KESTEL: Turvaprintimine.  Kogu MFP / MFD printimistöid  turvaliselt kas t elefoni, ID-kaardi või MFD puutetundliku ekraani abil .PÄRAST: vesimärgistamine .  Kinnitage dokumendi omandiõigust. Edendage vastutustundlikku dokumentide käitlemist, kasutades kasutaja personaalset vesimärki või digitaalallkirja.

Vähendage oma keskkonnajalajälge ja arveid


Vastutus ja meeldetuletused.  Andke kasutajatele puutetundlikult ekraanil sõbralikult aga õigeaegselt teada, et võiks printida kahepoolselt või mustvalgelt.Nulli soovimatud prinditööd.  Jälgige kasutajate printimisharjumusi, et tuvastada võimalusi jäätmete vähendamiseks. Turvaprintimine vähendab oluliselt prinditud prügi hulka.Prinditööde turvavõrk .  Turvavõrk õige tavalisemate printimisvigade tuvastamiseks.

Mõeldud kõigile printerimarkidele ja prindiplatvormidele


Mistahes printerimark.  PaperCut Hive pilvprintimise haldustarkvara töötab kõigi printeritootjatega Brother, Canon, Epson, HP, Konica Minolta , Kyocera, Lexmark, Ricoh, Sharp, Toshiba, Xerox ja teisted.Puutetundliku ekraani tarkvara.  Puutetundliku ekraani tarkvara PaperCut Hive võimaldab  turvaprintimist  enamiku MFP / MFD tootjate masinatest.Kopeerimise ja skaneerimise jälgimine .   Seadmehaldus pole ainult printimise jälgimine; lisatud on ka kopeerimise ja skaneerimise jälgimine.

PaperCut pakub tarkvara vastavalt vajadusele.

Odoo - Sample 1 for three columns

Self-hosted

  • Track, charge, and manage printing

  • Set it up yourself

Odoo - Sample 2 for three columns

Self-hosted

  • Track, charge, and manage printing + copying + scanning

  • Secure print release at the copier

  • Setup provided by a local expert

Odoo - Sample 3 for three columns

In the cloud

  • Track and manage printing

  • Secure print release at the copier via our app

  • Set it up yourself

Kas Sul on PaperCut Hive kohta küsimus?

Anna teada ja meie konsultant võtab sinuga ühendust.