KernowPrint.

KernowPrint kaotab ära vajaduse prinditud materjale lamineerida. Seal kus varem oli vajadus paberit kulumise vastu lamineerida on nüüd võimalus valida KernowPrint.

Kernow Coatings on Suurbritannia ettevõte millel on juba 40 aastane kogemus erinevate kõrgefektiivse kattega prindimaterjalide tootmises. Olles täna globaalne liider on Kernow Coatings teeninud ära nii printeritootjate usalduse kui tunnistatud mitmete suurte brändide poolt parimaks laia- ja kitsaformaadiliste spetsialiseeritud trükikandjate tarnijaks - sünteetilised paberid, iseliimuvad materjalid, põrandagraafika, värvilised ja metallik paberid. 

KernowPrint sünteetiline paber laserprinteritele

Sünteetiline paber laserprinterile on mõeldud selleks kui vajad midagi tugevamat kui lihtsalt paber. Samuti on tooted, mis on mõeldud laserprinterite ja koopiamasinate jaoks, sobivad ka litotrükiks, kasutades täielikult oksüdeeruvaid tinte.

Kõik tooted on veekindlad, rebimiskindlad, rasvakindlad, alkoholi, bensiini ja õlikindlad.

Prindi vastupidavaid ja ilmastikukindlaid dokumente oma laserprinteriga ilma lamineerimise vajaduseta?
Proovi järele ja veendu ise!

Isekleepuvate materjalide valik sisaldab valikut püsivaid survetundlikke liime, uuestikleepuvaid liime ja BS5609 Marine Immersion liimi mis võimaldab kleebist kasutada ka väga keerulistes soolase veega kokku puutuvates tingimustes.

Värviliste materjalide valik sobib ideaalselt eredate ja hästi organiseeritud märgistussüsteemide ja kasutusjuhendite loomiseks või lamineerimist vajavate märkide tegemiseks. Kõiki tooteid on võimalik tellida A4, A3, SRA3 ja kohandatud suurustes. Eritellimusel on saadaval ka eelnevalt augustatud, perforeeritud ja muul viisil eeltöödeldud lehed.

Siin on näide kuidas reageerib KernowPrint sünteetiline paberi alkoholi testile

Kas oled mõelnud mis oleks parim viis kontrollida, kui hästi sinu värskelt trükitud meedia päriselus toimib?

Lihtne alkoholi test annab vastuse...

 
 

Kaunid laserprinteril prinditud KernowPrint MetalliK näidised

Avasta lõputuid uusi võimalusi KernowPrint MetaliK paberi abil. Vaata kuidas KernowPrint MetaliK paber annab disaineritele võimaluse teha seda mida nad kõige paremini teevad - luua midagi uut. Parima tulemuse saad viie värvilise laserprinteriga.
(PS. viie värviga laserprinteritel on nelja tavavärvi musta, sinise, punase ja kollase kõrval veel valge tooneri kassett, kui sind see huvitab võta ühendust meie konsultandiga)

 
 

KernowPrint eel-perforeeritud valik - praktiline ja vastupidav

Eel-perforeeritud materjalid on valmis koheseks printimiseks! Materjal on tugev, vastupidav ja talub ka kõige raskemaid tingimusi. Mallide ehk šabloonide kogu leiad siit. Materjal sobib ideaalselt püsikliendikaartideks, visiitkaartideks jne.  Käepaelad sobivad suurepäraselt spordiürituste ja muusikafestivalide jaoks, näitustele, hotellidesse, haiglatesse ja paljudesse teistesse olukordadesse!

 
 

Mis maksab ja kumba eelistada

lamineerimine või KernowPrint

Lamineerimiskile

0 .17

/ leht
 • Lisandub laminaatori ostu kulu
 • Lisandub lamineerimistööle kuluv aeg
 • Läikega kile jätab odava mulje
 • Valmista nii palju koopiaid kui soovid

KernowPrint süteetiline paber

0 .35

/ leht
 • Ei mingit laminaatorit
 • Aega ei kulu rohkem kui printimisele
 • Kõrge kvaliteediga matt-valge viimistlus
 • Valmista nii palju koopiaid kui soovid

Lamineerimisteenus

1 .00

/ leht
 • Laminaatorit osta pole vaja
 • Aega kulub nii koopiakeskusesse minekuks kui lamineerimiseks
 • Matt-valge viimistlus maksab lisaks 0,50€
 • Iga kord tuleb tellida koopiakeskusest

Kuhu KernowPrint sobib?

Merendus


MERETRANSPORDI KLASSI LIIMID - NAFTATÖÖSTUS

Nafta puurimine toimub kõige ekstreemsemates keskkondades, olgu siis puurimine Arktikas või Põhjameres asuval platvormil, neile visatakse ilma vastu võtma dokumente. Kasutusjuhendid, sildid, sildid - kõik veekindlad, ilmastikukindlad ning vastupidavad õlile, diislikütusele ja bensiinile. Meie mereklassi liim sobib suurepäraselt õlitrumli märgistamiseks.


KESTVUSKINDEL MEREMÄRGISTUS

KernowPrint Dry Toner Marine Grade kleeplindid on rangelt testitud, et need toimiksid ka kõige raskemates keskkondades. Õlitrumli märgistus peab olema loetav pikema aja vältel, isegi kui see on merevette kastetud. Meie vastupidavad sildid ei ole mitte ainult soolast vett läbilaskvad, vaid neil on ka merekindel liim, millel on BS5609 sertifikaat.


PURJETAMISVÕISTLUSED

Kohalik purjetamisklubi soovis iga-aastase lahe võistluse jaoks luua veekindlaid purjepalke. Nad pidid igaühe ise jahi juurde tegema. Seda saab hõlpsalt teha meie KernowPrint Dry Toner tootevalikuga, mis sobib ideaalselt lühiajaliseks kasutamiseks ja isikupärastatud dokumentide jaoks. Oma purjetamisdokumentide loomiseks kasutasid nad meie valget kilet paksusega 145 mikronit 145HWT.


SUKELDUMISKOOL

Sukeldumiskoolid vajavad dokumente, mis suudaksid tõrjuda merevett, liiva ja surfata. KernowPrint Dry Toner seeria abil saame luua kohandatud sukeldumiskaarte, logisid ja isegi kalade tuvastamise kaarte, mida saame sukeldumiseks kaasa võtta. Pole vaja lamineerida ja valmis kasutamiseks otse printerist. KernowPrint saab kasutada vees ja väljas ning isegi mitmesuguste paksustega peale kirjutada.KOGUKONNA TEATED VÄLITINGIMUSTES

Printides avalikud teated KernowPrint paberile ja kasutades neid välitingimustes tagate, et need on loetavad ka tuule, vihma ja lume korral! Printimine täpselt nagu paberile aga ei mingit vajadust lamineerida - säästate aega ja raha!


OHUTUSMÄRGISED

Kui kõne all on ohutus on ei saa endale lubada, et märgised kahjustuvad, rebenevad või muutuvad loetamatuteks. KernowPrint materjalid on kemikaalidele vastupidavad, peaaegu hävimatud ja garanteerivad vastupidavuse ka kõige raskemates tingimustes.


MÄRGISTUSED LOODUSES

Metsaradade märgistus, RMK teadetetahvlid ja miks mitte ka loomaaias kasutatav märgistus. Kõikjal peab infomaterjal vastu panema loodusjõududele, et vajalik informatsioon jõuaks inimesteni. Parim viis selleks on KernowPrint sünteetiline paber.VÄLIREKLAAM

Ärge laske vihmal, lumel ja teisel loodusjõududel oma toote ja brändi mainet vähendada. Kasuta välireklaamiks mõeldud KernowPrint sünteetilist materjali ja  kindlustage, et tarbija leiab alati vajaliku teabe ja teie tooted näevad alati suurepärased välja.


VALGUSTATUD EKRAANID

Mis oleks parem viis klientide tähelepanu äratamiseks kui elutruude värvidega ja hästi valgustatud reklaamtahvlid akendel? KernowPrint spetsiaalsed materjalid pakuvad täiuslikku valguse hajumist ja suurepäraseid värve. Teie stendid näevad alati suurepärased välja.


REKLAAM BÄNNERID

Aknad ja vaateaknad on suurepärane koht klientide tähelepanu äratamiseks. Meie spetsiaalsed liimtooted tagavad täiuslikud aknamärgid, mis püsivad kirgasteni nii kaua kuni vaja. Eemaldamisel ei jää aknale liimijääke, mis hoiab teie klaasi puhta ja reklaamid kirkad. Saadaval valge ja läbipaistev laserprinteriga printimiseks ning läbipaistev tindiprinteri jaoks.
NIMELIPIKUD

Rebimiskindlate nimelipikute valmistamine on imelihtne. KernowPrint eeltöödeldud sünteetilise paberiga. Ostke sobiva vormiga paber, printige sinna endale vajalik info vastavalt valitud paberi mallile ja kasutage. Suure vastupidavusega ja hõõrdekindel materjal tähendab, et säästate kulusid ja saate luua terava kontrastsusega nimelipikuid ilma lisakottide või lamineerimiseta.
Eeltöödeldud paberite mallid leiad altpoolt. 


ROLL-UP REKLAAMID

Roll-up reklaamid tõmbavad näitustel alati tähelepanu. KernowPrint spetsiaalsed roll-up bännermaterjalid on hõõrdekindlad ja suurepärase kvaliteediga ilma lamineerimise või spetsiaalse viimistluseta.KERNOWJET® INTERJÖÖR

Antibakteriaalsete seinte jaoks, nagu haiglad ja meditsiinikeskused, on võimalik kasutada KernowJet® Interiors tapeeti koos täiustatud Bio-Pruf® tehnoloogiaga. See pärsib mikroorganismide (bakterid ja hallitus) kasvu ja seda saab pesta, kuna see on veekindel. Tapeeti saab printida oma ainulaadse kujundusega, et see sobiks oma asukohaga. Näiteks sünnitustoa jaoks võiks kasutada rahustavaid maastikupilte.


VASTUPIDAV MÄRGISTUS

Haiglas peavad märgid olema hõlpsasti nähtavad ja kiiresti tõlgendatavad. KernowPrint erksad kollased, punased, oranžid, sinised ja rohelised materjalid võimaldavad kiiresti tuvastada ohud ning märgistada selgelt juhised ja koodid. Vastupidavad alkoholi ja veekindlad, neid saab puhastada meditsiiniliste desovahenditega ning nad peavad vastu haiglas kasutatavatele puhastusvahenditele nagu Purell®, Ecolab® Asepti-Steryl®.


DESINFITSEERITAVAD PATSIENDIKAARDID

Puhas keskkond on nakkuste leviku vältimiseks ülioluline. KernowPrint Dry Toner paberile trükitud patsiendikaarte saab puhastada ja desinfitseerida meditsiiniliste ja haiglas kasutatavate desinfitseerimisvahenditega nagu Ecolab®, Encompass ™, Neutral Desinfectant Cleane.


ISEKLEEPUVAD MÄRGID JA SILDID

Alates kätepesemise meeldetuletustest kuni spetsiaalsete dieedimärgistusteni panevad KernowPrint Dry Toner kleebitavad dokumendid vastu haiglas kasutatavatele puhastusvahenditele, nagu Purell®, Ecolab® Asepti-Steryl® - isegi alkoholi ja metüülalkoholiga hõõrumisele. Neid saab kasutada kõikjal, kus kehtivad alkoholi baasil loodud kõrgendatud antimikroobsed režiimid.
BACKLIT SIGNAGE

Studies show that 68% of consumers believe the sign quality reflects the quality of the establishment.  Our backlit media  is used to create the market’s leading backlit displays to help your brand shine and to keep your customers coming back.


TABLE TRIANGLES

Our pre-fold table triangle 195HWT.TRI  allows you to quickly announce seasonal items, daily specials or drink menus without the need to laminate. Easy to use and is stain resistant to many beverages: coffee, tea, fruit juices, milk, Coca Cola® and Sprite®, beer, wine, & spirits up to 40% strength are just the few drinks our product has come up against.


MENUS

Laminated menus buckle, wear-out quickly, and can fall apart after repeated use or an accidental spill.  With our KERNOWPRINT Dry Toner films, your menus are waterproof, tear resistent, and hold up to daily handling.  They are easy to clean and are resistant to staining from wine, tea, ketchup, mustard, and much more. In the event of a stain, simply immerse in a  1:1 bleach solution and let air dry.  We carry a range of menus in vertical and horizontal pre-folds ready to print, have a look at our  KERNOWPRINT Dry Toner Pre-designed products for more information.
VASTUPIDAV MÄRGISTUS

Clearly communicating with your customers is critical in their overall experience.  Our full range of pastel and vivid coloured materials allows you to easily colour code communciations, flag safety, caution signs, and call attention to announcements that you don’t want anyone to miss!


ID PASSES

We’ve all seen it…the paper pool pass that got left in a pocket before diving in, leaving a wet and soggy messs.  With KERNOWPRINT Dry Toner films, passes can be easily printed and will hold up to any amount of submersion, even in cholorinated pool water!  We carry a range of ID cards, from pre-perforated and dry peel to our butterfly card that can be duplex printed.  See the KERNOWPRINT  Dry Toner Pre-designed products for more information.


DOOR HANGERS

Want to make a great impression on your guests and offer them specials for staying with you?  Door hangers personalized for your guests containing great discount coupons are a great way to show your appreciation.  To make it easier, we offer pre-diecut sheets that allow you to print and deliver.
FLOOR GRAPHICS

Studies show that adding even a small floor graphic can increase sales by 7% while repeatedly hitting 65% of the target market!  Our floor graphic film FloorsharK helps you quickly brand, target, and identify products on floors.


SELF ADHESIVE FILM FOR WALLS AND SEMI-PERMANENT DISPLAYS

Give your shop window some shine with beautiful metallic lettering, logos or designs! Our MetaliK Cut&Print range comes in Silver, Gold and Rose Gold and can be printed on to create a huge range of colours and designs. It can be CAD cut and weeds effortlessly to create easy to apply shapes and designs, and is coloured on both sides making it perfect for glass application.


BLACK FILM FOR UNIQUE DISPLAYS AND IMAGES

Black Film, specially for use with white inks and toners, creates a wow factor which will get you noticed.  A real full black background can never be achieved with ink to the quality and depth you will get with our black PET film.


METALLIC SILVER DISPLAY FILM

True silver metallic display film, for eye-catching gloss and shine you can’t get any other way.  Real point of impact advertising.


DIFFUSION DISPLAY FILMS

Duffusion films offer a subtle display option, with soft focus view through effects.  Perfect for partitions or free standing walls.  We carry a wide range of diffusion films engineered to work on any printer format you may have.


COLOURED DISPLAY FILMS

With coloured films, you can get displays with a depth of colour impossible to recreate with inks or toners alone.  We carry a range of pastel & vivid shades for laser/toner, screen, offset litho, flexo, & UV printers.  We can also create any customer specific colour needed.  You can create unique images that would not be cost effective using inks or toners.


COLOUR MATCHED MEDIA FOR A TOY MANUFACTURER

Your brands colours matter.  As experts in colour matching and creation, we can match Hydroprint to your brands imaging needs.  Whether you’re a famous toy brand with a specific yellow or are looking for a new way to call attention to your sale items, Kernow Coatings has a colour just for you!
SELF ADHESIVE ADVERTISING AND LABELING

From labeling bottles to decorating windows, you want your message to stick!  With a full range of specialty adhesives and materials, Kernow Coatings is your one-stop source for everything adhesive: bottle labeling, shelf tagging, identification marking, tamper-proofing, and so much more!


KERNOWPRINT® DRY TONER METALIK®

Ensure you make the right first impression for your luxury event by using a metallic personalised invitation. Nothing says glamour more than the shine of KernowPrint MetaliK®, especially when combined with CMYK + White, or even Clear toner, for added indulgence. This MetaliK product has been used for invitations to the world’s glitziest film premieres, music award ceremonies, and exclusive wrap parties. Available in 3 beautiful colours: Silver, Gold and Copper, for best results, print the MetaliK Silver in combination with Color-Logic® to create hundreds of metallic effects!


CHRISTMAS GIVEAWAY

Packaging is a growing market, and makes for a great giveaway! 700 Christmas Boxes were given out to existing and prospective customers by a printer, to show off the capabilities of their Ricoh Pro C7110x with our 3 products; KernowPrint MetaliK Copper, 182HGC Gloss Clear Film, and 195HWT Matt White Film. The printer said “we chose KernowPrint media because it can be printed and fused perfectly unlike other similar media in the market that was tested and failed. As well as a good quality output, printing was easy and smooth, and the MetaliK media attracted the attention of our customers”.


PROMOTIONAL ITEMS

Personalized promotions are fun and keep your message spreading fast!  With a whole range of pre-diecut shapes from luggage tags to door hangers, KERNOWPRINT Dry Toner pre-perforated materials allow to you print, punch, and go!
CHILLER CABINETS

Short run and digitally printable, easily remove and reposition chiller cooler signage with no residue.  Waterproof images make condensation no problem.


SHELF ADVERTISING

Did you know that simply adding a branded shelf decoration can increase sales by up to 6%?   KERNOWPRINT Dry Toner products spell durable shelf wobblers, sale call-outs, and vivid branding images are all available at your fingertips. Simply print and go!


DELI AND FRESH FOOD COUNTERS

KERNOWPRINT Dry Toner products are stain resistant, cleanable, and can hold up to a wide range of temperatures.  It’s perfect for price tags inside hot deli counters, meat chiller signage, and both indoor and outdoor displays. Choose from a range of colours, thicknesses and finishes. Plus our print definition is on point, making it ideal for barcoding.


SHELF LABELLING

Shelf strips not only help draw customers to your products, but convey vital messages about promotions.  KERNOWPRINT Dry Toner films offer ease of use allows for quick changes and bright graphics. It’s durability means you can wipe it down with disinfectants to keep your shelves looking great day after day.MAPS AND GUIDES

Maps, outdoor guides and first aid manuals can take a beating on the trail.  Only KERNOWPRINT Dry Toner products are water-proof, stain-resistant, and durable enough to handle any environment and challenge explorers may be faced with. When paper won’t hold up and you can’t afford to lose your way!


MARATHON AND RACE BIBS

As a major supplier for running bibs for charity events and races, KERNOWPRINT Dry Toner prints hold up against sweat, heat, and dirt.  Whether it’s a marathon or a quick mud challenge, your race numbers will outlast any event.


VIP PASSES AND EVENT TICKETS

Add an extra layer of protection to your VIP passes and event tickets.  Tear-resistant and easily recognizable passes made from KERNOWPRINT Dry Toner can protect from counterfeits and can be attached to a lanyard for durable and lasting passes that hold up to the longest conferences and loudest concerts.PRE-DESIGNED PLANT WRAPS

Ideal for outdoor and harsh environments, KERNOWPRINT Dry Toner waterproof printable plant wraps are pre-perforated and ready to print. Prints are durable from the output tray – simply print, punch, and attach for quick and easy identification on trees, bushes, and shrubs.


PLANT POT STICKERS AND TAGS

Weather-proof, rigid, and outdoor durable, KERNOWPRINT Dry Toner is perfect for all of your plant tags and identification needs without the need to laminate.  Mud, snow, rain, and sun won’t keep you from knowing which plants are where.


SEASONAL SIGNAGE

From signage to seasonal promotions, in a nursery you need waterproof, durable, wipeable media.  Pair with our removable/repositionable adhesive for quick seasonal signage that holds up to anything you throw at it. The KERNOWPRINT Dry Toner line of adhesive backed products gives your labels the tear, heat, and cold resistance to hold up to the toughest of challenges.
DURABLE LABELLING

Barrel and drum labels needs to easy to read and ready to last. With KERNOWPRINT Dry Toner, our chemical, oil, and grease resistant materials will last in the harshest of conditions.  Combine with the industry’s leading adhesive for drum labelling, your identification stickers will hold when you need them to the most.
Our waterproof labelling material is ideal for people looking for a durable label which is long-lasting, in the toughest of outdoor climates and for barrels and drums which are stored outside and are prone to the elements.

Adhesives available include microsphere, marine (‘BS5609’), extra permanent, repositionable and high performance solvent permanent and removable; stocked release liners include glassine, 90gsm kraft, 140 gsm kraft and films.


CHEMICAL RESISTANT

KERNOWPRINT Dry Toner films are resistant to: Gasoline (Petroleum Spirit) and Diesel splashes, Brake cleaner , motor oil, Castrol™ lubricating grease , WD-40®, Hydraulic fluid, Aviation fuel, , Cutting oil and degreaser, Ammonia solutions (25%-35%).  Whether you’re changing the oil in a car or working on an oil rig, keep your work orders and paperwork clean, protected, and easy to read.


DOCUMENTS AND MANUALS

Choose KERNOWPRINT Dry Toner products for your manuals, safety documents and labels. They are tearproof and waterproof – your only solution when paper is not tough enough.


Haridus

GRADUATION DAY INVITATIONS

A major University in America has been printing their Graduation Day Invitations on high-end board and foil stamping their university crest for years. Their process improved when they switched to KernowPrint MetaliK® for HP Indigo silver board and completed the print run days faster, and eliminated the expensive risk of mistakes and costly re-runs during the foil stamping process. The MetaliK board features our Cobalt™ Coating Technology which promotes easy runability with excellent static control. The University saved over 15% on the total applied cost of each piece.


WHITEBOARDS

Whiteboards are in every school, university, and learning centre around the globe. Most of them are stained with ghost writing, never to be removed. With KernowJet KlearWipe, there’s finally the perfect solution for long term dry-erase surfaces. KernowJet KlearWipe is a clear, PVC-free dry-erase lamination film. It can be manually wet applied or mechanically laminated to any smooth surface to turn it into a dry erase surface. Watch the video!


PERSONALISED LEARNING AIDS

Personalised rulers, bookmarks, and bag tags help motivate students and faculty alike.  KERNOWPRINT Dry Toner products are tearproof, waterproof, and made to last term after term.


DURABLE DOCUMENTS

Create timetables, calendars, ID badges, library cards and countless other documents that are tearproof, waterproof and durable. Our KERNOWPRINT Dry Toner products withstand daily use and repeated handling.


REUSABLE TRAY LINERS

Tray liners printed on KERNOWPRINT Dry Toner films can easily be cleaned and re-used. Much better for the environment than throw away liners, solutions that will save you time and money!


DURABLE SAFETY CARDS

Create airline passenger safety cards, menus, safety signange and labels, manuals and more using KERNOWPRINT Dry Toner films – the worlds most tested and most trusted synthetic paper.


DURABLE MENUS

Menus printed with KERNOWPRINT Dry Toner films become tearproof, waterproof, stainproof and can be washed clean with simple dish washing detergents or domestic dishwashers.  These products feature our super tough coating that makes them easy to clean so you know they will go the distance. Durable straight from the output tray!


ENGINEERING PLANS AND MANUALS

Durable plans, manuals, and documents which can stand up to almost anything you throw at them.  Not only waterproof and tearproof ( and we hear “ratproof”), KERNOWPRINT Dry Toner films are  resistant to: Gasoline (Petroleum Spirit) and Diesel splashes, Brake cleaner , motor oil, Castrol™ lubricating grease , WD-40®, Hydraulic fluid, Aviation fuel, , Cutting oil and degreaser, Ammonia solutions (25%-35%).  Keep your work orders and paperwork clean, protected, and easy to read.


Meie valikust leiad täna valge, pastelsete värvidega, kirgaste värvidega ja tekstiilmaterjali. Kogu tootevalik on aga oluliselt laiem. Täiendame oma valikut vastavalt sinu vajadustele. Lae alla tootja infomaterjal ja kataloog ning leia endale sobiv materjal ja me võtame selle oma valikusse.

Prindimallid

Lae alla A4-formaadis prindimallid tootja leheküljelt.

Tootejuhend

Miks mitte alla laadida meie laserprinteritele mõeldud tootejuhend?

Tootekataloog

Laadi alla meie tootekataloog, mis aitab sul oma rakendusele sobiva toote leida.

Meie valikust leiad täna järgmised tooted

Odoo - Sample 1 for three columns

Mattvalge paber

Mattvalge kõrgekvaliteediline ilmastiku- ja rebimiskindel sünteetiline paber sobib kasutamiseks laserprinterites ja koopiamasinates KernowPrint Dry Toner A4, 100 lehte/pakk

Odoo - Sample 2 for three columns

Pastelsed toonid

Pastelsed värvid kõrgekvaliteediline ilmastiku- ja rebimiskindel sünteetiline paber sobib kasutamiseks laserprinterites ja koopiamasinates KernowPrint Dry Toner A4, 172 g/m2 100 lehte/pakk

Odoo - Sample 3 for three columns

Kirkad toonid

Kirkad värvid kõrgekvaliteediline ilmastiku- ja rebimiskindel sünteetiline paber sobib kasutamiseks laserprinterites ja koopiamasinates KernowPrint Dry Toner A4, 172 g/m2 100 lehte/pakk

Odoo - Sample 3 for three columns

Texlite materjal

Texlite kõrgekvaliteediline ilmastiku- ja rebimiskindel sünteetiline tekstiilpaber sobib kasutamiseks laserprinterites ja koopiamasinates KernowPrint Dry Toner A4, 100g/m2, 100 lehte/pakk

Kui tekkis huvi KernowPrint toodete vastu?

Siis võta ühendust ja meie konsultant räägib sulle kõigest täpsemalt.